Kosmetyki – kupić tanio

W artykule tym postaram się przedstawić własne przeżycia, jak też spostrzeżenia swoich znajomych na temat zakupów w sklepach wielkopowierzchniowych i internecie. Dlaczego akurat takie zestawienie, już wyjaśniam.

Jak wielu z Was, mnie również dotyczą “uwielbiane” przez każdego mężczyznę weekendowe zakupy. To niestety nie przyjemność a wielce męcząca konieczność. Ale cóż, zagryzamy zęby, mobilizujemy ostatki sił i pchamy znienawidzony wózek pomiędzy regałami, potykając się co chwilę o postawione bez sensu na i tak wąskich przejściach, sklecone na prędce “regały” z licznymi promocjami. Tak, jakby mało było ludzi z ich ciężkimi wózkami na których i tak trzeba uważać. No tak, ale potkniesz się, popatrzysz i może kupisz. Prawdopodobieństwo rośnie zdecydowanie i nikogo to nie obchodzi, że Twoje zdenerwowanie wprost proporcjonalnie.

Jak tego wszystkiego uniknąć? Odpowiedź niestety jest smutna. Nie da się. Ale, jak to zminimalizować, to już tak. Da się! To niewątpliwie radosna informacja.

Sklep internetowe, ot co! Tak się jakoś porobiło, że jest ich coraz więcej i coraz agresywniej zachęcają nas do zakupów. Właśnie… coraz więcej. Bardzo wiele z nich pojawia się i znika. Rozpoczynają działalność skuszeni niskimi kosztami jej rozpoczęcia, łatwym, wydawało by się, dotarciem do klienta, słowem szybko powstają by generować zyski, bardzo szybko się zniechęcają, bo zysków brak i bardzo szybko padają, niestety.

Dlatego przy zakupach internetowych wskazana jest przemyślana ostrożność. Tak, ostrożność a nie paniczny strach przed nimi. To już inne czasy. Na co patrzeć? Na czas trwania na rynku e-commerce, na opinie o sklepie, ceny, na grafikę (czy na szybko, czy profesjonalnie i na dłużej) i na funkcje sklepu. Im ich więcej, im nam wygodniej dokonać wyboru i zakupu tym lepiej.

Ja znalazłem taki sklep. Ten akurat sprzedaje kosmetyki i perfumy. To juz dość długo istniejąca na rynku Drogeria internetowa Perfect Fresh. Ma wszystko co wymienione powyżej, w jak najlepszym porządku, dobre nie za niskie i nie za wysokie ceny. Bo te zbyt niskie też są podejrzane. Rozsądny asortyment poprzez kosmetyki np.: Dermika, AA Oceanic, Eveline, Nivea, czy perfumy Versace, Bulgari, Davidoff.

Na zakończenie powiem, że nikt z moich znajomych się na nich nie zawiódł, nie przepłacił a często kupił taniej i co najważniejsze, zakupów dokonał w ciepłym domku z kubkiem ulubionego napoju w rękach skutecznie omijając wszystkie niedogodności sklepów wielkopowierzchniowych.

Zapraszam na e-zakupy i do Drogerii Perfect Fresh.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top