Dystrybutor wody

Dystrybutor wody (1)Lato w Polsce jest ostatnio coraz gorętsze, taką tendencję możemy zaobserwować już co najmniej od kilku lat. Temperatura powietrza w lipcu i sierpniu potrafi dochodzić nierzadko do niemal czterdziestu stopni w cieniu. Uroki tego zjawiska odczuwamy wszyscy, nierzadko zaczynając wręcz tęsknić za zimą.

Topiący się od upału asfalt i kolejne ostrzeżenia, nawołujące żeby dzieci i osoby starsze pozostały w domu ? w końcu one są najbardziej narażone na skutki wysokich temperatur. Nic dziwnego, że coraz popularniejsze stają się układy klimatyzacji montowane już także w prywatnych mieszkaniach. Aktualnie żaden nowy budynek biurowy czy usługowy nie może obejść się bez odpowiednio zaprojektowanej klimatyzacji, czy to opartej o jednostki typu split, czy to o fan coile. Różnicą pomiędzy tymi dwoma technologiami jest wykorzystanie freonu w pierwszej i tzw. wody lodowej, wytwarzanej przez chillery i agregaty wody lodowej w drugiej. W domach stosuje się splity.

Coraz więcej pracodawców jest świadoma jak niekomfortowa może być praca w takich warunkach, zapewniając swoim pracownikom choćby dystrybutor wody. To podstawa zachowania produktywności przy tak wysokich temperaturach.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top