Mezoterapia tlenowa

Mezoterapia tlenowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bursztynowy zabieg brązujący – idealny (nie tylko) na lato
[Bursztyn]

Bursztyn jest piękną ozdobą Twojej biżuterii – ale czy wiesz, że może również stanowić naturalną ozdobę Twojej cery? 🙂
Wszystko dzięki właściwościom oleju i kwasu bursztynowego. Jantar ma działanie brązujące i poprawiające koloryt cery, przyspiesza odbudowę komórkową, rozświetla i regeneruje skórę. Ponadto poprawia jej metabolizm i neutralizuje wolne rodniki, które odpowiadają za procesy starzenia się skóry. Stanowi naturalny filtr UV, który chroni skórę i włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

My również go pokochaliśmy, dlatego zapraszamy do Nas na bursztynowy zabieg brązujący, w sam raz na lato ! <3 http://beautyandspa.com.pl/promocje-specjalne/

Zabiegi dodatkowe do usług

Warto zadać sobie pytanie czy dany zabieg, który jest proponowany w salonie jest wystarczająco skuteczny dla oczekiwanego efektu końcowego. Kosmetolodzy, którzy wykonują zabiegi proponują nam dodatkowo płatne czynności kosmetyczne wspomagające efekt końcowy oraz jego efektywność. Pytanie czy warto się na nie skusić?Odpowiedź jest prosta. TAK! Dlaczego?Ponieważ kosmetolog za każdym razem chce aby zabieg, jego przebieg oraz efekt końcowy był dla klienta najlepszy a tak się dzieje po dodatkowych działaniach na skórę. Zróbmy więc porównanie dodatkowo płatnych oraz tych wliczonych do zabiegu czynności.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top