Metoda injection – jak to działa?

Metoda injection – jak to działa?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Metoda injection – jak to działa?

Injection to nowatorska metoda pozwalająca na zagęszczenie cienkich, słabych bądź wypadających włosów. Jest to po prostu niechirurgiczne uzupełnianie włosów o dość prostym sposobie działania.

Podczas stosowania tej metody włosy naturalne wstrzykuje się do bazy. Baza ta ma za zadanie imitować ludzką skórę – świetnie zresztą sprawdza się w tej roli. Przyczepia się ją wraz z nowymi włosami do skóry głowy pacjenta gabinetu, robiąc to z pomocą albo kleju, albo odpowiedniej taśmy. Nie ma takiej możliwości, aby baza podczas intensywniejszej aktywności czy ruchu spadła z głowy bądź się na niej obsunęła. Jeśli zostanie prawidłowo przymocowana do głowy, pozostanie w jednym miejscu przez bardzo długi czas.

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów metodą injection wymaga jednak pewnego zaangażowania ze strony samego pacjenta. Taśmę czy klej, na które zostanie przymocowana baza, trzeba bowiem wymieniać średnio co kilka dni. Samą bazę można natomiast nosić przez maksymalnie dwanaście miesięcy. Po tym czasie należy ją wymienić.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top