Manicure tradycyjny

Manicure tradycyjny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

ZAPROSZENIE UPOMINKOWE

Bony upominkowe to doskonały pomysł na prezent.

Sama/sam wybierasz formę zaproszenia, czy ma to by zaproszenie na konkretną kwotę czy też na wybrany zabieg lub kosmetyki.
DLA BLISKIEJ CI OSOBY

Nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie? Wiemy jak trudno czasami wybrać coś dla najbliższej osoby. Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, święta. Tyle czasu tracimy na znalezienie prezentów. Z nami zaoszczędzisz czas i sprawisz wspaniałą niespodziankę tym, na których Ci zależy!

Zapraszamy do Salonu Beauty&SPA, nasz wykwalifikowany personel służy radą i na pewno pomoże wybrać Ci optymalne rozwiązanie.
DLA PRACOWNIKÓW W TWOJEJ FIRMIE

Ciekawą propozycją dla pracowników jest zaproponowanie im atrakcyjnych świadczeń socjalnych. Bony wartościowe na zabiegi relaksujące i odprężające to doskonała forma ich motywowania. Największą wartością i kapitałem dla firmy są ludzie, dlatego ta forma jest dość często przez firmy brana pod uwagę. W ramach programu proponujemy bony o wartości powyżej 100 zł – przy większych transakcjach rabat ustalany indywidualnie.
DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Bony upominkowe mogą być pomocne i służyć doskonale jako prezent lub sposób na wspólne spędzenie czasu z Klientem. Pomogą również zwiększyć skuteczność negocjacji i pozyskać nowego partnera biznesowego. Obdarowując Klienta eleganckim Zaproszeniem na chwile relaksu, zyskujesz jego przychylność, a w konsekwencji może udane interesy. Proponujemy eleganckie Bony upominkowe o dowolnej wartości – przy większych transakcjach – rabat ustalany indywidualnie.

Regulamin

zaproszenie może być przeniesione na inną osobę
zaproszenie nie może być wymienione na gotówkę
w celu umówienia terminu wizyty należy skontaktować się z salonem telefonicznie, osobiście lub przez system rezerwacji online
zaproszenie jest ważne przez trzy miesiące od daty zakupu
zaproszenie można kupić na konkretną usługę lub kwotę
można zmienić usługę na zaproszeniu po wcześniejszym uzgodnieniu z salonem kosmetycznym, nie później jednak niż 2 dni przed zabiegiem
zaproszenie kwotowe można wykorzystać na kilku wizytach
zaproszenie przepada jeśli klient nie odwoła umówionej wizyty min 24 h wcześniej

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top