Injection – niechirurgiczne uzupełnianie włosów

Injection – niechirurgiczne uzupełnianie włosów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Injection – niechirurgiczne uzupełnianie włosów

Jeśli zainteresowało nas ostatnio niechirurgiczne uzupełnianie włosów, bo mamy już serdecznie dość swoich cienkich kosmyków, z których nie potrafimy stworzyć żadnej fryzury, najprawdopodobniej odkryliśmy już wiele metod potrafiących zagęszczać włosy. Jedną z nich jest nowatorski zabieg injection. Prosty w działaniu, a jakże efektywny.

Jeśli zdecydujemy się skorzystać z metody injection, specjalnie dla nas w gabinecie zostanie utworzona baza z nowymi naturalnymi włosami. Wypełni się ją kosmykami, których kolor będzie odpowiadać naszemu odcieniu włosów. Baza zostanie przyczepiona do naszej skóry głowy przy pomocy taśmy lub, co rzadziej następuje, przy pomocy bezpiecznego i delikatnego kleju. Musimy go wymieniać (lub taśmę) średnio co kilka dni. Sama baza posłuży nam natomiast przez praktycznie cały rok.

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów nie musi być wcale skomplikowane, o czym właśnie mogliśmy się przekonać. W ciągu kilkunastu minut możemy przytwierdzić do swojej głowy specjalną bazę, która zagęści naszą czuprynę.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top