Frost peel

Frost peel
1 vote, 5.00 avg. rating (61% score)

AMPUŁKA

W zależności od stanu cery oraz od tego czego klient oczekuje po zabiegu dobierana jest ampułka, która zawiera skoncentrowane serum. Serum cechuje się bardzo intensywnym oraz szybkim działaniem dzięki czemu efekt zabiegu jest lepszy i klient może tusz po zabiegu dostrzec poprawę kondycji skóry. Czy dodatkowa ampułka wydłuży czas zabiegu?Jedynie o 3 min. Jest ona aplikowana manualnie bądź poprzez mezoterapię bezigłową.

SONOFOREZA

Jak wyżej zostało wspomniane taką kapsułkę ze skoncentrowanym serum można wtłaczać w skórę manualnie lub za pomocą mezoterapii bezigłowej. W tym wypadku stosujemy sonoforezę. Co to takiego?Jest to zabieg aparaturowy, który wykorzystuje działanie ultradźwięków do wtłoczenia serum do głębszych warstw skóry. Działanie sonoforezy nie ogranicza się jedynie do tego jakie działanie ma nasze serum. Zabieg ten dodatkowo dotlenia naszą skórę, nawilża, rozjaśnia przebarwienia, stymuluje syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego co daje nam lepsze napięcie skóry oraz spłycenie zmarszczek. Warto dodać, że sonoforezę można wykonać podczas każdego zabiegu i jest on całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Aplikacja ampułki przez sonoforezę daję długotrwałe efekty, a o to właśnie chodzi.

MASKA ALGOWA

Maski kremowe, które są wliczone do zabiegu oczywiście działają i przy regularnym stosowaniu na pewno dają efekty. Tego nie można podważyć, ale jest również maska algowa. Skoro jest dodatkowo płatna tzn. że jest lepsza od kremowej. Czemu? Ponieważ algi zawierają bogactwo potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania skóry składników organicznych takich jak: aminokwasy, proteiny, węglowodany oraz składniki nieorganiczne w postaci wielu niezbędnych pierwiastków. No dobrze to teraz pytanie czy w maskach kremowych nie ma służących naszej skórze składników aktywnych? Owszem są, ale nie dość, że jest ich dużo mniej przez co mają ograniczone działanie, to do tego cześć tych składników wyparowuje nie dostając się nawet do skóry. Maska algowa po nałożeniu stanowi barierę skóry ze środowiskiem zewnętrznym. Nie przepuszcza żadnych mikroelementów więc do skóry dostają się wszystkie niezbędne składniki.

Zachęcamy do korzystania z dodatkowych usług – są niewielkim kosztem, tylko nieznacznie wydłużają czas zabiegu, a efekty są znacznie bardziej widoczne, dłużej się utrzymują i jeszcze bardziej podkreślą Twoją urodę.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top