Dieta z dowozem

Dieta z dowozem
1 vote, 4.00 avg. rating (56% score)

Dieta pudełkowa – wady i zalety

Coraz większą popularnością cieszą się w ostatnich latach tzw. diety pudełkowe. Chęć zrzucenia paru kilogramów, zmiany nawyków żywieniowych czy wprowadzenia zdrowszego trybu życia nie zawsze są proste ze względu na ilość obowiązków w ciągu dnia czy zwyczajny brak motywacji. Dieta z dowozem to wówczas niemal idealne rozwiązanie.

Zdecydowanym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że nie ogranicza nas tu w żaden sposób brak czasu ani wiedzy – dieta z dowozem sprawia, że każdego dnia spożywamy pięć odpowiednio zbilansowanych, zdrowych posiłków, dostosowanych indywidualnie do zapotrzebowania naszego organizmu. Całość dostarczana jest pod drzwi naszego domu poprzedniego dnia, zatem nie musimy obawiać się braku śniadania, jeśli dzień zaczynamy bardzo wcześnie. Plusów jak widać jest sporo – oszczędzamy czas, energię, mamy okazję jadać regularnie i zdrowo, nie musząc martwić się o zakupy, brak odpowiedniego sprzętu kuchennego, składników czy po prostu zapału i chęci do przygotowania potraw.

Dieta z dowozem ma jednak również grono krytyków, którzy traktują ją jedynie jako modną fanaberię. Podkreślają dość wysokie ceny miesięcznego abonamentu za taką usługę – średnia kwota to ok. 1300 zł, są jednak również opcje o wiele droższe. Inni wspominają, że przygotowane wcześniej potrawy, zamknięte w pudełkach, mogą być następnego dnia nieświeże i po prostu niesmaczne. Nie zawsze też posiłki, które zawiera dieta z dowozem, trafiają w gust i jemy wówczas coś, za czym nie przepadamy lub na co nie mamy ochoty.

Ciekawe wpisy tematyczne o gotowaniu online:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top